Biz Kimiz?

DENEYİMLİ AMA YENİLİKÇİ

Kuzey Kıbrıs’ta önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile sonuçlandıran EMTAN İNŞAAT ŞTI. LTD. 1988 yılında kuruldu. Tandoğan Tanlı, bu şirkete 1958 yılında Limasol’da başladığı inşaat işlerinden edindiği deneyimi ve olgunluğu kattı. İkinci kuşağın Emtan’ı daha ileri götürmesinden sonra, ailenin üçüncü kuşak inşaatçıları, bugünlerde, çağdaş vizyonlarını ve küresel bakış açılarını şirkete taşımanın tatlı heyecanını yaşamaktadırlar.

EMTAN İNŞAAT ŞTI. LTD, 1988’den beri Girne ve Lefkoşa’da önemli inşaat ve müteahhitlik işlerine imza attı. EMTAN, doğrudan kendisine ait olan siteler ve apartmanların yanı sıra, diğer özel kuruluşlar ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında teslim etti.

Girne Amerikan Üniversitesi ve Girne Amerikan Koleji, EMTAN İnşaat tarafından inşa edilmiştir. Kıbrıs’ın ilk akıllı binası olan Millennium Complex’den eğitim binalarına; Technopark’tan yurtlara kadar tüm kampüs Emtan uzmanlığının eseridir. Girne Öğretmenevi, kalitesiyle kamu sektörünün yatırımlarına örnek olmuştur…

Bufavento Village, 134 konutla Kıbrıs’ın kesintisiz inşa edilen zamanın en büyük; Paradise Hill ve Green View Villas ise en kaliteli konut projeleridir. Four Seasons, Limassol Homes ve çok sayıda Emtan apartmanı ve sitesi, Kıbrıs’taki konut sektöründe farklı seçenekler yaratmıştır. Emtan Towers ve Emtan Prestige, Kuzey Kıbrıs’ta inşaatın yeni standartlarını belirleyen ve bu standartları rezidans konsepti içinde hayata geçiren projeler olarak devam etmektedir.

Senelerdir Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan EMTAN İnşaat Şirketi, her yeni projede hep daha iyisi için çalışmaktadır. Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan EMTAN, kaliteli inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir. EMTAN, kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını teknolojiyi takip ederek koruyabileceğinin farkında olmanın avantajlarını kullanmaktadır. EMTAN şantiyeleri, işleyişi ve yaşayışı ile birer sanayi kenti gibidir. EMTAN, tüm planlamasını, bünyesindeki teknik kadronun çalışmalarıyla gerçekleştiriyor. Konularına hakim, deneyimli personeli EMTAN kalitesinin en önemli güvencesidir.